Jdi na obsah Jdi na menu
 


Martin


Členové fotokroužku se představují

 

martin.jpgMartin Kacerovský (brácha Báry) je nejmladším členem fotokroužku a spolu se mnou taky jediným chlapem tamtéž. Narodil se v roce 1999 a zelená barva kolem jeho podobizny (výřez ze společné fotografie na jaře 2010) není náhodou. Martin je totiž příznivec lesa - což patrně zdědil po dědovi a tátovi. Oba jsou totiž - oficiálně řečeno - revírníci. Děda Kacerovský má revír hned nad naší vesničkou, táta pak hned vedle a kousek dál. A s oběma čas od času Martin vyrazí do lesa. Pokud nezapomene vzít sebou foťák, donese docela pěkné snímky - čeho jiného nežli lesa a krajiny.
Martin se nebojí nastavit objektiv proti slunci a vycházejí z toho zajímavé světelné efekty, což není na škodu, ba přímo naopak.

Možnost dostat se do lesa tak často, v různou denní i noční hodinu nabízí "ulovit" snímky, o nichž se mnohým fotografům jen zdá a tak se možná v Martinově galerii dočkáme mnohého překvapení!

Jeho galerie jsou k vidění zde!

 

obr_2.jpg

Martin na kole na cyklovýletu v roce 2010 - ač nejmladší z celého pelotonu, šlapal srdnatě! Galerie fotografií z výletu fotokroužku na Pajrek je zde!

 

obr_9.jpg

Tady je máme pěkně pohromadě - na zahradě lesního divadla v Nýrsku při výletu na Pajrek.